Aktuálne správy pre Školstvo
Streda, 07. December 2016, 14:13

Študentky Michaela Knošková a Adriána Repáňová z občianskeho združenia Pomáhame druhým zorganizovali túto sobotu pre svojich rovesníkov výnimočné podujatie s názvom “Prvý Žilinský summit” projektu Create & Control.  Dievčatá založili túto celoročnú národnú súťaž, kde stredoškoláci riešia rôzne úlohy, vytvorili vlastný model šátu, v ktorom vládnu vlastnej krajine a musia reagovať na rôzne problémy ekonomického, či politického charakteru.

Piatok, 02. September 2016, 10:59

Železnice Slovenskej republiky od septembra 2016  spúšťajú projekt štipendií pre študentov vybraných študijných odborov Žilinskej univerzity. Dozvedeli sme sa všetky podrobnosti o výške štipendia, podmienkach aj pracovných pozíciách, ktoré študentov po škole čakajú.

Piatok, 24. Jún 2016, 15:15

Martinská vyhrala s rozdielom 495 bodov, na druhom a treťom mieste skončili základné školy Karpatská a Námestie mladosti.

Streda, 30. Marec 2016, 10:38

Prezident na pracovnej návšteve ocenil nízku nezamestnanosť Žiliny, obnovu neologickej synagógy aj inovácie študentov zo Žilinskej univerzity. Nemocnica je podľa neho boľavým miestom, ktoré treba riešiť.

Pondelok, 01. Február 2016, 23:15

Mnoho ľudí štrajk nepodporuje, nepáči sa im, že učitelia žiadajú zvýšenie platov. Tí tvrdia, že zvýšenie platov je len jednou z požiadaviek a že im ide v prvom rade o to, aby mladí dostali kvalitné vzdelanie.

Stránka 1 z 24
panerai repliky hodinek
repliky hodinek

Odporúčame vám

Register

*
*
*
*
*

* Field is required