Chyba
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 528
Stĺpček na dnes
Utorok, 04. apríl 2017, 15:19
Mesto opäť kritizuje novinárov. Primátor sa možno inšpiroval u svojho straníckeho šéfa, ktorý túto športovú disciplínu v poslednej dobe dovádza do dokonalosti. O čo ide a kto komu naozaj škodí?
Piatok, 27. január 2017, 17:59
Už tri týždne platí v Žiline "krízový" stav v hromadnej doprave. Namiesto riadneho prepravného poriadku cez týždeň funguje prázdninový režim. Údajne za to môže vysoká chorobnosť vodičov. Nuž, pri takej dlhej dobe liečenia a pri postihnutí toľkých vodičov by sme sa už snáď mali začať obávať o ich životy.
Autor:
Streda, 22. apríl 2015, 15:54
Aj takto môžu teoreticky znieť slová ústnych dohôd medzi vládnou mocou a ľuďmi, ktorých možno trochu nadnesene nazývajú médiá oligarchami. Pretože na Slovensku je „oligarchom“ každý, kto robí veľké obchody so štátom.
Nedeľa, 01. február 2015, 16:23
Toto je pravdivý príbeh o nezvládnutej komunikácii mesta a smutná správa o tom, ako sa mesto správa k ľuďom, ktorí sa odvažujú niečo od neho chcieť. Niektoré pasáže sú ale také absurdné, že vám zaručene privodia  – nechápavý – úsmev na tvári. To nemôže byť pravda, poviete si. Môže.
Štvrtok, 25. december 2014, 16:36
To, že sa blížia Vianoce sme vedeli dlho. Množstvo reklám, pútačov, znamení nám už dávno pripomínali príchod vianočných sviatkov.
Utorok, 28. október 2014, 18:48
Ak sa potvrdí, že pozemok na Solinkách napriek tvrdeniam Igora Chomu nikdy nebol mestský a mesto ho takto v žiadnom prípade nemohlo kúpiť za cenu, za ktorú ho údajne predalo; že primátor krajského mesta Igor Choma priamo na mestskom zastupiteľstve oklamal poslancov, ktorí rozhodli o kúpe pozemku od súkromnej firmy za viac ako 2,5 milióna eur a to navyše na 5 ročné splátky; že Igor Choma takto oklamal aj všetkých občanov Žiliny − v takom prípade je jedno, či tak spravil vedome, alebo nevedome.
panerai repliky hodinek
repliky hodinek

Odporúčame vám

Register

*
*
*
*
*

* Field is required