Žilinský kraj v pohybe

Spoločnosť Kia Motors Slovakia vyhlasuje v spolupráci s Nadáciou Pontis piaty ročník Zamestnaneckého grantového programu, ktorý odteraz mení svoj názov na Región v pohybe.

Jeden z podporených projektov. Dopravné ihrisko v Lietavskej Lúčke. Jeden z podporených projektov. Dopravné ihrisko v Lietavskej Lúčke. FOTO: Kia

Cieľom grantového programu je zvýšenie mobility ľudí v Žilinskom kraji prostredníctvom podpory aktivít zameraných na integráciu znevýhodnených skupín, zvýšenie bezpečnosti na cestách, sprístupnenie a zachovanie kultúrnych hodnôt a realizáciu športových aktivít.

Podporené budú napríklad projekty orientované na organizovanie športových krúžkov pre telesne a sociálne znevýhodnené skupiny, zabezpečenie špeciálnej dopravy na tréningy a turnaje, rozvoj chránených dielní, revitalizáciu dopravných ihrísk, či budovanie cyklotrás. Neziskové projekty, ktoré odporučia zamestnanci spoločnosti Kia Motors Slovakia môžu občianske združenia, školy alebo obce zo Žilinského kraja podávať do 26. apríla 2013. Z Nadačného fondu Kia Motors Slovakia bude medzi úspešné projekty prerozdelená suma 70 tisíc eur.  

Podmienkou pre získanie finančných prostriedkov z grantového systému je odporúčanie projektu zamestnancom spoločnosti Kia Motors Slovakia. Tie najlepšie budú môcť získať podporu až do výšky 2 500 eur. Žiadosť o grant musí vypracovať mimovládna organizácia, miestny úrad alebo škola pôsobiaca v Žilinskom kraji. Túto je možné podať do 26. apríla 2013 prostredníctvom webového portálu www.darca.sk. Úplné znenie výzvy je dostupné na webovej stránke Nadácie Pontis, v sekcii grantové programy, na adrese: www.nadaciapontis.sk/granty a na stránke www.darca.sk.

Napíšte komentárpanerai repliky hodinek
repliky hodinek

Odporúčame vám

Register

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.