Správa
  • Table './zilinadnes/jos_content_statistics' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed SQL=INSERT INTO `jos_content_statistics` ( `component`,`reference_id`,`type`,`ip`,`user_id` ) VALUES ( 'com_k2','5214','1','54.81.110.114','0' )

Polícia hľadá nezvestnú ženu, napriek pátracím akciám sa nenašla

Žena je nezvestná takmer mesiac. Vracala sa zo susednej obce, domov však neprišla.


FOTO: Polícia FOTO: Polícia

Hľadaná žena je nezvestná od 28. apríla. Nezvestná nemala pri sebe žiadne doklady ani mobilný telefón. Do dnešnej doby nepodala príbuzným o sebe žiadne informácie. “V čase okolo 22:30 sa vracala z obce Medzibrodie nad Oravou po miestnej komunikácii smerujúcej do obce Bziny a ďalej do Dolného Kubína popri toku rieky Orava, pričom smerom do miesta jej trvalého bydliska vedie most (drevená lavica) cez rieku Orava,” informuje hovorkyňa polícia Jana Balogová.


Hľadaná Zdena Skočíková z Dolného Kubína má 53 rokov. Meria 168 cm, má plnoštíhlu postavu, bordovo-červené krátke vlasy a hnedé oči. Mala na sebe červenú bundu do pása, čierne tepláky, biele botasky zn. „Nike“ a dáždnik čiernej farby. Na pravom lýtku má jazvu o dĺžke 7 cm.


Napriek vykonaným trom pátracím akciám po nezvestnej, sa ženu do dnešného dňa nepodarilo vypátrať. “Akékoľvek informácie o nezvestnej žene je potrebné oznámiť na linke 158 alebo na ktoromkoľvek oddelení PZ,” dodáva Jana Balogová.

 

Napíšte komentárpanerai repliky hodinek
repliky hodinek

Odporúčame vám

Register

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.