Správa
  • Table './zilinadnes/jos_content_statistics' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed SQL=INSERT INTO `jos_content_statistics` ( `component`,`reference_id`,`type`,`ip`,`user_id` ) VALUES ( 'com_k2','5217','1','54.81.110.114','0' )

Opitý mladík spôsobil na Vlčincoch dopravnú nehodu

FOTO: Polícia FOTO: Polícia

19-ročný muž spôsobil v nedeľu 21. mája dopravnú nehodu. Mladík šoféroval opitý, nafúkal takmer 1,96 promile. “Obvinený muž mal v nedeľu 21. mája podvečer viesť osobné motorové vozidlo Škoda Octavia  po miestnej komunikácii na sídlisku Vlčince v Žiline. Z doposiaľ presne nezistených príčin mal naraziť vozidlom do zaparkovaného motorového vozidla Ford C-max. Z miesta dopravnej nehody mal odísť bez splnenia si povinnosti účastníka dopravnej nehody,” vysvetľuje hovorca polície Radko Moravčík.


Policajti obvineného zadržali a predviedli ho na policajný útvar. Počas vyšetrovania zistili, že obvinený muž nemá vodičský preukaz. Pri dopravnej nehode sa však nikto nezranil. Obvinenému mužovi hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody až na jeden rok. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.


“Polícia apeluje na vodičov, aby jazdou pod vplyvom alkoholu neohrozovali svoj život a životy ostatných účastníkov cestnej premávky. Nielen z dôvodu, že ide o priestupok alebo trestný čin, ale najmä preto, že následky dopravných nehôd bývajú v mnohých prípadoch tragické a alkohol za volant nepatrí. Každý by mal začať od seba, teda uvedomiť si, že kombinácia alkohol a šoférovanie nikdy nie je správne riešenie,” upozorňuje Moravčík.

 

Napíšte komentárpanerai repliky hodinek
repliky hodinek

Odporúčame vám

Register

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.