notice
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
Café & Restaurant
Štvrtok, 20. apríl 2017, 09:23
O výberovej káve na Slovensku môžete počuť čoraz viac. Existuje viacero kaviarní, ktoré okrem už známej talianskej kávy ponúkajú špeciálne, výberové kávy z rôznych kútov zeme. My spoločne nazrieme do jednej z pražiarní, ktorá ako prvá priniesla na Slovensko novú chuť, spôsob praženia a odkaz naozaj kvalitnej kávy.
Sobota, 21. jún 2014, 10:57
Už po tretí raz sa medzi slovenskými nezávislými pivovarmi odovzdávali Výročné ceny Slovenskej pivovarníckej akadémie. V minipivovare Richtár Jakub, ktorý sa stal už po tretíkrát Tradičným hostincom roka, sa stretli sládkovia, zástupcovia malých pivovarov, pivovarských reštaurácií a pubov, aby si prevzali ceny v trinástich kategóriách za rok 2013.
Piatok, 07. marec 2014, 12:14 | Aktualizované 20. marec 2014, 12:00
V historickom centre mesta, na Bottovej ulici v Žiline, si môžete už dva roky pochutnať na skvelom kebabe. Prevádzka Sultan Kebab bola otvorená 1. 3. 2012. Odvtedy si ju obľúbilo množstvo spokojných zákazníkov prechádzajúcich pešou zónou, alebo cielene prichádzajúcich na kebab alebo šaláty.
Pondelok, 28. október 2013, 21:34 | Aktualizované 29. október 2013, 15:33
Len na skok zo Žiliny, pri Považskom Chlmci, nájdete malebnú reštauráciu, kde na vás dýchne rodinná atmosféra. Určite vás prekvapí aj to, ako reštaurácia vyzerá. Vnútri aj vonku. Na svoje si tak prídu nielen chuťové poháriky, ale aj vaše oči.

Vitajte v Army pube         

Štvrtok, 23. august 2012, 13:08 | Aktualizované 04. september 2012, 09:16
Army pub na Predmestskej ulici je predovšetkým útočiskom milovníkov hôr a airsoftu. Stretávajú sa tu mnohí priaznivci vojenstva, histórie, historického šermu, ale aj policajti a dokonca právnici a sudcovia. Podnik však ponúka predovšetkým pohodu a rodinnú atmosféru. Predstavil nám ho jeho majiteľ Dano Gašparík.
panerai repliky hodinek
repliky hodinek

Odporúčame vám

Register

*
*
*
*
*

* Field is required