Uzávierky a obmedzenia v doprave počas cyklistických pretekov

  • Autor: 
  • 24. august 2012, 13:07

Žilinskí policajti upozorňujú motoristov na uzávierku ciest a obmedzenia v doprave v Žilinskom okrese počas cyklistických pretekov, ktoré sa začínajú dnes a budú trvať do nedele 26. augusta. Agentúru SITA informovala žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová.

Uzávierky a obmedzenia v doprave počas cyklistických pretekov ILUSTRAČNÉ FOTO: Archív ŽilinaDnes.sk

ŽILINA. Dnes 24. augusta si v čase od 17:30 do 19:30 vyžiada I. etapa pretekov úplnú uzávierku cesty III. triedy Rosinská cesta od križovatky s Ulicou vysokoškolákov po križovanie s Majerskou ulicou v dĺžke asi 1 500 metrov. Uzávierka bude riadne vyznačená prenosným dopravným značením. Obchádzka bude možná v smere na obec Rosina po miestnych komunikáciách cez sídlisko Vlčince, po ulici Matice slovenskej a Ulici vysokoškolákov.

V sobotu 25. augusta v čase od 09:00 do 10:30 si II. etapa pretekov vyžiada obmedzenia v Tepličke nad Váhom okolo závodu Kia Motors. Cyklistické preteky sa uskutočnia za otvorenej premávky s prednosťou pretekárov pri vchádzaní na hlavnú cestu na cestách II/583, 583A, 583C a 583D. Rovnako v sobotu bude v čase od 14:30 do 18:30 obmedzená premávka v Rajeckých Tepliciach v úseku ulíc Kuneradská, Pionierska, Školská a na Rajeckej ceste. Uzávierka ciest bude riadne vyznačená prenosným dopravným značením.

V nedeľu 26. augusta medzi 10:00 a 13:30 budú obmedzenia na cestách po trase Divinka-Lalinok – Kotešová – Kolárovice – Melocik – Makov – Vysoká nad Kysucou – Turzovka – Semeteš – Veľké Rovné – Kotešová – Divinka-Lalinok. Preteky v tejto časti sa uskutočnia za otvorenej premávky s prednosťou pretekárov pri vchádzaní na hlavnú cestu a pri odbočovaní vľavo.

© SITA

Napíšte komentárpanerai repliky hodinek
repliky hodinek

Odporúčame vám

Register

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.