Uzávierky a obmedzenia v doprave počas cyklistických pretekov

  • Autor: 
  • 24. august 2012, 13:07

Žilinskí policajti upozorňujú motoristov na uzávierku ciest a obmedzenia v doprave v Žilinskom okrese počas cyklistických pretekov, ktoré sa začínajú dnes a budú trvať do nedele 26. augusta. Agentúru SITA informovala žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová.

Uzávierky a obmedzenia v doprave počas cyklistických pretekov ILUSTRAČNÉ FOTO: Archív ŽilinaDnes.sk

ŽILINA. Dnes 24. augusta si v čase od 17:30 do 19:30 vyžiada I. etapa pretekov úplnú uzávierku cesty III. triedy Rosinská cesta od križovatky s Ulicou vysokoškolákov po križovanie s Majerskou ulicou v dĺžke asi 1 500 metrov. Uzávierka bude riadne vyznačená prenosným dopravným značením. Obchádzka bude možná v smere na obec Rosina po miestnych komunikáciách cez sídlisko Vlčince, po ulici Matice slovenskej a Ulici vysokoškolákov.

V sobotu 25. augusta v čase od 09:00 do 10:30 si II. etapa pretekov vyžiada obmedzenia v Tepličke nad Váhom okolo závodu Kia Motors. Cyklistické preteky sa uskutočnia za otvorenej premávky s prednosťou pretekárov pri vchádzaní na hlavnú cestu na cestách II/583, 583A, 583C a 583D. Rovnako v sobotu bude v čase od 14:30 do 18:30 obmedzená premávka v Rajeckých Tepliciach v úseku ulíc Kuneradská, Pionierska, Školská a na Rajeckej ceste. Uzávierka ciest bude riadne vyznačená prenosným dopravným značením.

V nedeľu 26. augusta medzi 10:00 a 13:30 budú obmedzenia na cestách po trase Divinka-Lalinok – Kotešová – Kolárovice – Melocik – Makov – Vysoká nad Kysucou – Turzovka – Semeteš – Veľké Rovné – Kotešová – Divinka-Lalinok. Preteky v tejto časti sa uskutočnia za otvorenej premávky s prednosťou pretekárov pri vchádzaní na hlavnú cestu a pri odbočovaní vľavo.

© SITA

Napíšte komentárpanerai repliky hodinek
repliky hodinek

Odporúčame vám

eftirmynd horfandi rolex replica watches replica watches
panerai watches replica patek philippe fake fake hublot watches best iwc replica iwc replicas de relogios best replica watches replik hodinek polo ralph lauren shirt ralph lauren men's clothing Ralph Lauren Men's Polo Shirts Cheap Polo Ralph Lauren

Register

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.